VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

50m női hátúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Talmácsi Krisztina1992Szentesi Delfin ESC42.08
2.Szabó Edina1996HÓD-Triatlon és Öttusa SE42.80
3.Bíró Bernadett1995Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula51.06

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Háden-Felföldi Viktória1985Megathlon SE36.55
2.Nagy Zsófia1982Érdi Vizisport38.66
3.Ádám Tímea Barbara 1985- Nem vagyok egyesületnek tagja -41.32
4.Vereczkei Csilla1983HÓD-Triatlon és Öttusa SE45.23
5.Pék Zsófi1985OSC58.55

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Ficze Gabriella1981Törökbálint34.09
2.Nagy Enikő1979NICS-HSÚVC35.49
3.Királyné Csirke Eszter1980Pécsi Vörös Meteor Sportkör50.97
4.Seres Szilvia1977HÓD-Triatlon és Öttusa SE56.84

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr. Venczel Kincső1974Szentesi Delfin ESC38.17
2.Simon Ildikó1974Törökbálint39.57
3.Ábel Krisztina1973Szentesi Delfin ESC40.20
4.Kulcsár Zita1975Százhalombattai VUK SE41.92
5.Rajki Józsefné1975Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület1:00.74

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint36.68
2.Szilasi Monica1971Resita 0743.86
3.Várady Judit1967Törökbálint1:02.62

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pászti Edit1966Szentesi Delfin ESC40.77

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:25.22

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC49.33
2.Juhászné Tóth Margit1953Békéscsabai Senior49.38
3.Demkóné Balla Sarolta1953Debreceni Szenior Úszó Klub52.51
4.Sallai Katalin1952Békéscsabai Senior1:16.22
5.Magyar Katalin1953NICS-HSÚVC1:25.90

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gombkötőné Tóth Ilona1950Debreceni Szenior Úszó Klub52.84
2.Gazsyné Hrabovszki Edit1950Békéscsabai Senior57.68
3.Komáromi Mária1947Pécsi Vörös Meteor Sportkör1:32.61
4.Németh Éva1949Békéscsabai Senior1:41.00

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gellérné dr. Vajdovich Ilona1943Egri Senior Úszó-Klub1:02.34
2.Csepeli Pálma1944Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:22.80
3.Csenki Klára1946Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza2:09.89

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Schriffert Józsefné1938Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:41.67
2.Ferke Gáborné1941Szentesi Delfin ESC3:05.60

Vissza